Ga naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Koningbet Casino: ons volledige aanbod

Van 100% tot €1.000 + 300 free spins tot 5.000+ spellen en 24/7 livechat: dit is wat wij in huis hebben. Opnames verwerken wij binnen 96 uur, met limieten die oplopen tot €15.000 per dag.

Claim 100% tot €1.000 + 300 FS

Wat bieden wij bij Online Casino Koningbet

Bij Online Casino Koningbet zetten wij vijf onderdelen centraal: de welkomstbonus, het spelaanbod, de betaalmethoden, onze support en de limieten die daarbij horen. Wie zich aanmeldt, vindt een pakket dat start met 100% tot €1.000 + 300 free spins vanaf een storting van €20, gevolgd door toegang tot 5.000+ spellen, 15 betaalmethoden en bereikbare hulp.

  • Welkomstbonus: 100% tot €1.000 + 300 free spins op Elvis Frog in Vegas, code WELCOME, vanaf €20
  • Spelaanbod: 5.000+ spellen van onder meer Pragmatic Play, Evolution, NetEnt en Hacksaw Gaming, zie het volledige casino-aanbod
  • Betalen: Visa, Maestro, Mastercard en 12 cryptomunten, uitgelegd op onze stort- en opnamepagina
  • Support: livechat en e-mail, 24 uur per dag en 7 dagen per week
  • Limieten: minimale opname €40, maximaal €15.000 per dag voor fiat en €75.000 per dag voor crypto

Bonussen, spellen en betalen samengevat

Onze welkomstbonus van 100% tot €1.000 + 300 free spins vraagt een inzetvereiste van 35x storting plus bonus, terwijl winsten uit de free spins 40x omgezet moeten worden binnen 3 dagen. Wie liever met crypto speelt, kan de Crypto Bonus activeren met code FastCrypto: 200% tot 3.000 USDT vanaf een storting van 100 USDT, met 40x inzetvereiste. Meer over deze voorwaarden staat op onze bonuspagina.

Spelaanbod en betaalmogelijkheden

Ons aanbod van 5.000+ spellen bestaat uit gokkasten, livecasinospellen, jackpotgames en tafelspellen van providers als Pragmatic Play, NetEnt en Evolution. Storten doen spelers met Visa, Maestro, Mastercard of een van de 12 ondersteunde cryptomunten, vanaf €20, waarbij stortingen direct op het saldo bijgeschreven worden.

Opnames verwerken wij binnen 96 uur, met een minimum van €40 en een maximum van €1.000 per transactie voor kaartbetalingen; crypto-opnames zijn mogelijk in alle 12 ondersteunde munten.

Onderstaand zetten wij de belangrijkste cijfers per onderdeel naast elkaar, zodat direct duidelijk is welke bedragen en termijnen gelden.

OnderdeelKerngegeven
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 free spins, 35x inzetvereiste, 3 dagen geldig
Minimale storting€20
OpnametermijnBinnen 96 uur verwerkt
Opnamelimiet fiatTot €15.000 per dag, €100.000 per maand
Opnamelimiet cryptoTot €75.000 per dag, €250.000 per maand
SupportLivechat en e-mail, 24/7
Spelaanbod5.000+ spellen

Deze cijfers laten zien dat de bonusvoorwaarden en de opnamelimieten nauw samenhangen: hoe hoger de VIP-rang, hoe ruimer de limieten. Meer details over verwerkingstijden staan op onze pagina over uitbetalingstijden.

Hoe bonussen, spelaanbod en limieten samen werken

Wie bij ons speelt, krijgt naast de welkomstbonus ook toegang tot de Weekend Reload (vrijdag tot zondag): 50% tot €700 + 50 free spins vanaf €30 met code FRIDAY, en de Weekly Reload (maandag tot donderdag): 50 free spins vanaf €30 met code WEEK. Beide bonussen kennen een inzetvereiste van 40x storting plus bonus. Daarbij geldt dat slechts één bonus tegelijk actief kan zijn en dat de maximale uitbetaling 10x het maximale bonusbedrag bedraagt, wat voor de welkomstbonus neerkomt op €10.000.

Voor het spelaanbod geldt dat elk spel in demomodus gespeeld kan worden, met filters op provider en thema. Jackpotwinsten vallen buiten de normale opnamelimieten en worden volledig uitgekeerd. Voor betalingen houden wij vast aan een maximale kaartstorting van €20.000, terwijl crypto-opnames in alle 12 ondersteunde munten verlopen.

Onze support via livechat en e-mail is 24 uur per dag bereikbaar voor vragen over bonusvoorwaarden, limieten of verificatie. Documenten voor identiteit, adres en betaalmethode kunnen worden opgevraagd voordat een bonus of opname wordt verwerkt, zoals beschreven op onze verificatiepagina.

Vragen over ons volledige aanbod

  1. Welke bonus krijg je als nieuwe speler bij Koningbet?

    De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1.000 + 300 free spins op Elvis Frog in Vegas, te activeren met code WELCOME vanaf een storting van €20. Er geldt een inzetvereiste van 35x storting plus bonus, te voltooien binnen 3 dagen.

  2. Hoeveel spellen heeft Koningbet en van welke providers?

    Wij bieden 5.000+ spellen van providers als Pragmatic Play, BGaming, Hacksaw Gaming, NetEnt en Evolution. Het aanbod bestaat uit gokkasten, livecasinospellen, jackpotgames en tafelspellen, elk ook beschikbaar in demomodus.

  3. Welke betaalmethoden en limieten gelden bij Koningbet?

    Wij accepteren Visa, Maestro, Mastercard en 12 cryptomunten. De minimale storting is €20, de minimale opname €40, met opnamelimieten tot €15.000 per dag voor fiat en €75.000 per dag voor crypto.

  4. Hoe lang duurt een uitbetaling bij Koningbet en hoe bereik ik support?

    Opnameverzoeken verwerken wij binnen 96 uur. Onze support is 24 uur per dag en 7 dagen per week bereikbaar via livechat en e-mail voor vragen over bonussen, limieten of verificatie.

Leestijd 5 min :: Laatst gecontroleerd 18 okt 2026